Česká pobočka investiční skupiny Pioneer Investments se stěhuje do Filadelfie

Pražská kancelář Pioneer Investments bude od 20. září 2012 působit v nových prostorách budovy Filadelfie v atraktivní lokalitě BB centra na Praze 4. Tento krok by měl přinést efektivnější komunikaci v rámci skupiny UniCredit, která již na této adrese sídlí a jejíž je Pioneer Investments součástí.

Pioneer Investments obsadí 16. patro budovy Filadelfie, která byla otevřena na podzim 2010 a tvoří dominantu administrativní, obchodní a rezidenční čtvrti. Uživatelský komfort a kvalita vnitřního prostředí ji řadí k nejmodernějším administrativním stavbám. Za svůj koncept trvalé udržitelnosti také získala prestižní britskou certifikaci BREEAM – zelená budova.

Ze zkušenosti již nastěhované sesterské společnosti UniCredit Bank Czech Republic má nová budova všechny předpoklady, které odpovídají nárokům dynamicky se rozvíjející finanční skupiny, a to včetně dobré dopravní dostupnosti, kvalitního zázemí a celkové kapacity. Nová lokace je tak důstojným nástupcem předcházející karlínské adresy Pioneer Investments.

Skupina Pioneer Investments bude na nové adrese poskytovat veškerou škálu služeb, na kterou jsou její klienti zvyklí. Pro telefonický kontakt budou klientům i nadále k dispozici operátoři Klientského centra Pioneer na bezplatných linkách. Osobně pak budou klienti obslouženi přímo na pobočce UniCredit Bank Czech Republic, která se nachází v přízemí budovy Filadelfie.

Pioneer Investments, Praha