Novinka : Pravidelné investování až na 40 let

Mezinárodní RYTMUS, program pravidelného investování skupiny Pioneer Investments v ČR, nyní přináší investorům nové možnosti: Je flexibilnější v případě volby investičního horizontu – a to až na 40 let - a možnosti zvolení způsobu úhrady poplatků.

„Úpravami Mezinárodního Rytmu reagujeme na aktuální požadavky z řad našich klientů a distributorů,“ komentuje změny Dana Řezníková, ředitelka marketingu a PR Pioneer Investments v ČR a SR, a dodává: „Doposud bylo možné volit délku investičního horizontu do maximálně pěti let. Pravidelné investice přispívají ke snížení rizika špatného načasování vstupu na trh a lze je využít ke zmírnění dopadu kolísavosti trhů. V současné době je tedy tato forma investování pro klienty více než aktuální volbou.“

Program Mezinárodní Rytmus je založen na pravidelném investování menších částek do rodin lucemburských fondů Pioneer, kategorie v EUR. Nově program klientům umožňuje zvolit si investiční horizont v rozpětí od tří do čtyřiceti let a zároveň si vybrat způsob hrazení vstupního poplatku. Minimální výše pravidelné investice je tou nižší z částek 50 euro, nebo 1 000 Kč. Minimální výše vstupní investice pak již nemusí odpovídat výši trojnásobku pravidelné měsíční splátky.

Pioneer Investments, Praha