Svezte se s Pioneer Investments na vlně dividendových výnosů

Investiční skupina Pioneer Investments se už tradičně připojuje k oslavám Světového dne investičních fondů a v rámci dubnové kampaně komunikuje dlouhodobý úspěch svých dividendových fondů. Na outdoorových plochách a v on-line kampani využívá motivu vlny, na níž se může svézt každý, kdo chce svým investicím dopřát atraktivní dividendový výnos. Motto „Svezte se na vlně až 7% výnosů dividendových fondů“ poukazuje na dlouhodobě nadstandardní výnos dividendových fondů Pioneer a vybízí širokou veřejnost k investování.

Součástí kampaně jsou rovněž aktivity PR a podpory prodeje. Ve spolupráci s UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia zároveň skupina po celý duben nabízí klientům bonusové podmínky pro investování do vybraných produktů Pioneer Investments.

Komplexně celou kampaň připravila agentura AG Geronimo, která se skupinou Pioneer Investments dlouhodobě spolupracuje. PR komunikaci zajišťuje agentura Stance Communications.

„Pravidelná výplata vysokých dividend v aktuálním turbulentním prostředí stále zůstává více než atraktivním benefitem. V kampani tedy již poněkolikáté vsázíme na 7% výnos.“ říká Dana Kryńska, ředitelka marketingu a PR Pioneer Investments v ČR a SR, a dodává: „Naše dividendové fondy pravidelně dosahují svých cílovaných výnosů, dokonce je překračují a mají potenciál tento trend udržet i do budoucna. Kampaní chceme lidem ukázat, že i na současné „vlny“ na trzích existuje zajímavé investiční řešení, které je dostupné široké veřejnosti.“

Veřejnost se bude s kampaní setkávat prostřednictvím OOH nosičů a na internetu.
Řada Lucemburských fondů Pioneer Investments nabízející vysoký dividendový výnos představuje v současném prostředí nízkých úrokových sazeb pro investory atraktivní řešení. Hlavní hvězdou letošní kampaně je akciový fond Pioneer Funds - Global Equity Target Income (u primární třídy v USD cíluje pro rok 2016 dividendu ve výši 7%). Fond dlouhodobě překonává své cíle a klientům v ČR je k dispozici také v EUR třídě vyplácející dividendy.